1. Anasayfa
  2. Dünyadan

Fenomen Zulllem Zülal Emre Çifti Kimdir Zullem Eski Hali Zullem Kaç Yaşında

Fenomen Zulllem Zülal Emre Çifti Kimdir Zullem Eski Hali  Zullem Kaç Yaşında
0

Zülllem ve Fatih Emre Çifti: Birbirini Tamamlayan İki Fenomen

Zülllem ve Fatih Emre çifti, sosyal medyada oldukça popüler olan iki fenomendir. İkili, 2018 yılında tanışmış ve 2020 yılında evlenmiştir.

Zülllem, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi’nde İletişim Fakültesi’ni bitirmiştir. Fatih Emre ise 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Fakültesi’ni bitirmiştir.

Zülllem, sosyal medyada “Zülllem” kullanıcısı adıyla tanınmaktadır. Instagram’da 1,2 milyon, YouTube’da 100 bin takipçisi bulunuyor. Fatih Emre sosyal medyada “Fatih Emre” kullanıcısı olarak tanınıyor. Instagram’da 1,1 milyon, YouTube’da 75 bin takipçisi bulunuyor.

İkili, sosyal medya hesaplarında eğlenceli ve bilgilendirici içerikler üretmektedir. Züllem, genellikle makyaj, moda ve güzellik bileşenleri içerikleri üretirken, Fatih Emre ise eğlenceli videolar ve vloglar çekmektedir.

Zülllem ve Fatih Emre çifti, birbirlerinin çok yedili ve birbirlerinin iki fenomenidir. İkilinin sosyal medya hesapları, takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor.

Zülllem’in Eski Hali

Zülllem, sosyal medyaya ilk başladığında daha doğal bir görünüme kavuştu. Ancak, kalıcı makyaj ve estetik uygulamalarla değiştirin. Bu değişim, olumlu veya olumsuz olarak yorumlandı.

Zülllem, değişimini savunan bir açıklama yaparak, “Beni beğenmeyenler beğenmesin. Ben sevmiyorum beğeniyorum ve bu yeterli” dedi.

Zülllem’in eski halini merak edenler, internette geçmişe dönük olanları biliyorlardı.

İlginizi Çekebilir